Úvod > > Akce MŠ > Besídka v MŠ Kyselka 13. 12. 1211

Besídka v MŠ Kyselka 13. 12. 1211

Každoroční vánoční besídka se v naší školce konala 13.12. v 16 hodin. Jako každý rok v době vánočních příprav, velká skupina dětí onemocněla. Ve školce jsou neštovice a hodně dětí je nachlazených. Přesto však přišla velká většina rodičů a dětí. Někteří dorazili jen na besídku, za což všem děkujeme.

Třída Rybiček si připravila taneček s písničkou, krásné vánoční básničky a pohádku „ Boudo, budko“. Děti z třídy Žabiček zpívaly koledy, hrály na flétnu a zdramatizovali pohádku „O Sněhurce“. Pohádky jsme nacvičovali v obou třídách skoro měsíc. Děti byly velmi šikovné a udělaly radost, nejen rodičům, ale i nám pedagogům.

Po besídce jsme spolu s rodiči vyráběli papírovou vánoční hvězdu a dekoraci na vánoční stůl. Mlsali jsme cukroví od maminek a babiček. Děkujeme všem, kdo vánoční cukroví na ochutnávku přinesli.