Úvod > > Akce MŠ > Bruslení

Bruslení

Od 3.1.2017 jezdí Mateřská škola Kyselka - Pramínek na bruslení. Poslední se uskuteční 21.3. 2017.

Celkem na ledovou plochu vyrazíme 10x. Pronájem ledové plochy stojí 1800,- Kč na hodinu. Autobus zpět byl za 900,- Kč a od března došlo k navýšení ceny na 1 100,- Kč. Od dětí se vybíralo 80,- Kč. Ledovou plochu bychom nezaplatili bez účasti 1. a 2.třídy ZŠ Kyselka. Máme radost, že se spolupráce v bruslení daří organizovat již od roku 2009. Děti se ve školce naučí základy a ve svém učení pokračují pod vedením pedagogů ZŠ i v následujících letech.

Děti byly z bruslení nadšené. Pravidelně se ze školky střídalo 20 dětí. Velká část dětí stála na bruslích poprvé v životě. Výcvik je pro učitelky značně náročný. Neustálé zvedání dětí a předklon k začínajícím bruslařům byl odměněn šťastným úsměvem dětí a prvními bruslařskými úspěchy.