Úvod > > Akce MŠ > Celé Česko čte dětem

Celé Česko čte dětem

Již třikrát nám četla pohádky babička paní Růžičková.

11. 10. 2018
Dnešní návštěva v projektu Celé Česko čte dětem. Kdo přišel? Pani vedoucí z pošty v Kyselce. Jaká pohádka se četla? No přece Pošťácká, od Karla Čapka. Byla dlouhá, ale děti vydržely poslouchat! Následovaly dárky a pošťácká nadílka. Máme radost, že se nám naše práce daří a projekt přichází do povědomí veřejnosti.

Dne 19. října 2018 proběhlo již páté čtení pro děti. Dnes k nám zavítala kolegyně ze švédského projektu. Čtení probíhá nejen ve třídě Rybiček, ale i ve třídě Žabiček. Snažíme se, aby bylo čtení vyvážené a pro děti velmi přínosné.

Dne 31. 10. 2018 nás navštívili hráči z HC Energie, jmenovitě Vladimír Sičák a Ondřej Beránek. Přečetli dětem pohádku, rozdali spoustu dárků, věnovali dětem svoji kartičku s podobiznou a vlastním autogramem. Děti na oplátku předaly hokejistům vlastními silami vybarvený plakát s hokejistou. Mohli si vyzkoušet stát se reportérem a zeptat se jich na pár otázek, které pro ně byly důležité. Následně jsme se společně vyfotili a popřáli hokejistům šťastnou cestu.