Úvod > > Akce MŠ > Celé Česko čte dětem-Městská knihovna Ostrov

Celé Česko čte dětem-Městská knihovna Ostrov

Ve středu 31. 10. 2018 přijely k nám knihovnice z Městské knihovny Ostrov. Přivezly obrovskou tašku plnou knih s překvapením. Mezi nimi byla kniha, která se "prostě" jmenovala KNÍŽKA. Byla to kniha, kde se děti učily kouzlit, poznávaly puntík se správnou barvou. Měly zaťukat na ni- Aaaaa kouzlo, na druhé straně se najednou ukázaly puntíky dva. Takto děti společně s knihovnicí přečetly celou knížku. Čarovaly a čarovaly, až se na konci objevil jen jeden puntík.

Děti dostaly od knihovnic malou knížečku s úkolem, kdy jejich maminka nebo tatínek jim před spaním přečte knížečku. Kdo pozná naše knihovnice Lenku a Terezku?

Již třikrát nám četla pohádky babička paní Růžičková.Těšíme se na další její návštěvu.