Úvod > > Akce MŠ > Divadelní představení - Karlovy Vary

Divadelní představení - Karlovy Vary

Společné představené pro 1. stupeň základní školy a mateřské školy se konalo v úterý 4.12. 2012. v 9.hodin nám byl na zastávku ke školce přistaven autobus, který byl uhrazen z dotace Krajského úřadu Karlovy Vary. Představení se jmenovalo Famfárum.

Na představení jsme ze školky jeli všichni. Malí, velcí, prostě všichni, kteří ten den do školky přišli. Celkem jelo 32 dětí z MŠ.

Většina dětí byla překvapená z obrovského prostoru Karlovarského městského divadla, takže následovalo slzavé údolí. Postupně se uklidnili všichni uplakánci ze třídy rybiček, což jsou děti od 2 do 4 let a sledovaly představení.

Představení bylo velmi dlouhé, provázené množstvím písní.

Celé představení bylo zakončeno potleskem a těšíme se na další představení, tentokrát v Husovce 14. 12. 2012.