Úvod > > Akce MŠ > Divadlo Husovka

Divadlo Husovka

Dne 17. 4. 2012 jsme se třídou Žabiček a s částí třídy Rybiček vydali na výlet do karlovarského divadla Husovka. Spoječně s námi jela 1. a 2. třída ZŠ Kyselka. Autobus nás vyzvedl u školky a my jsme po nastoupení sledovali krajinu podél řeky Ohře. Vystoupili jsme u Karlovarského městského divadla a úzkou cestičkou absolvovali strmý výstup k divadlu Husovka, kde nás čekalo představení.

Kvítek Vítek z pohádky se zatoulal, veliká voda ho odnesla až do dalekého moře. Má však spoustu kamarádu, kteří ho společně našli a vrátili na jeho rodnou louku. Děti spolupracovaly s herci, zpívaly písničky a měly radost, že vše dobře dopadlo. Herci sklidili za své představení veliký potlesk.

My děkujeme, že jsme mohli navštívit krásné představení zdarma, autobus i divadlo hradil ze svých zdrojů Karlovarský kraj.