Úvod > > Akce MŠ > Divadlo Ondřeje Bednáře

Divadlo Ondřeje Bednáře

Datum konání:
14.10.2019

Na 14. 10. 2019 jsme si zajistili divadelní představení Divadélka Ondřej. S fixní cenou divadelního představení nám pomohly další dvě mateřské školy- MŠ Velichov a MŠ Jakubov.

Vybrali jsme pohádku o Pipi Dlouhé punčoše. Jednalo se o kabaret plný písniček na motivy knihy Astrid  Lindgrenové. Toto představení jsme zvolili jako další motivaci dětí k naší Česko – Švédské spolupráci. Pipi se zhostila divadla velmi pěkně, z řad dětí pozvala Tomiho a Aniku. Nechyběl pan Nilson a kůň v kuchyni. Jednotlivé scény vycházely z knižní podoby.
Děti se během představení velmi často zapojily pohybem, zpěvem, odpovědí na otázky. Velmi dobře propracované a připravené divadlo děti nadchlo a s úsměvem a nadšením se všichni účastnili činností.

Bylo přínosem pro osvěžení děje knihy a některé děti se s pohádkovou postavou setkaly poprvé