Úvod > > Akce MŠ > Gábinka a její velká výhra

Gábinka a její velká výhra

JIž dlouhou dobou víme, že naše zpěvačka Gábinka má veliký talent. V loňském a letošním školním roce nám odzpívala hlavní role ve vánoční besídce. Její talent byl naprosto neuvěřitelný. Stačí jí, si melodii poslechnout a za chvíli je doma. Všechny nás strčí do kapsy. V pohádce vždy zářila. Jednou jako Holena, poté jako zlá bába z mokřin. Jen si jednou se smutným pohledem paní učitelce postěžovala: " Proč já musím být vždycky ta ZLÁ? Já chci být taky princezna." Co na to říci? Protože jsi nejlepší! To malá krásná a něžná holčička nepochopí. V klidu jsme si vysvětlily, že text je těžký a dlouhý a nikdo jiný to jistě tak dobře nedokáže. Gábinka se usmála a řekla: "Tak jo!"

Paní učitelka Veselá ze ZŠ Kyselky přizvala Gábinku k účasti na soutěži Karlovarský skřivánek. Dne 10. 2. 2014 následovalo vítězství Gábinky Zelenkové v její kategorii a k tomu jí všichni BLAHOPŘEJEME!