Úvod > > Akce MŠ > Halloween 2011

Halloween 2011

Společné odpoledne s rodiči proběhlo ve školce v Kyselce 25. 10. 2011. Sešli jsme se po 16 hodin na zahradě MŠ Kyselka. Přišla velká část rodičů s dětmi. Dorazili i babičky a kamarádi, kteří už školku opustili a nastoupili do školy. Měli jsme velikou radost, že si cestu do své staré školky našli i ti, kteří jsou už školou povinní. Nejprve jsme si vyráběli netopýry z napečených báboviček. Připevnili jsme jim křídla, ouška, oči a čumáčky. Někdo si svého netopýra snědl, jiný si ho nesl domů.Vydlabali jsme 15 dýní. Některé zůstaly u mateřské školy na ozdobu a vždy ráno nám budou svítit na cestu do školky.

Opékali jsme buřty a užili si krásné odpoledne s rodiči v naší školičce. Domů jsme se vraceli příjemně unaveni, plni nových zážitků až v 18.30 hodin po setmění.