Úvod > > Akce MŠ > Lesní pedagogika

Lesní pedagogika

Datum konání:
16.10.2019

Lázeňské lesy Karlovy Vary, příspěvková organizace se již 12 let zabývají prací s dětmi, a to tou nejdostupnější formou – hrou.

Velmi náročné dopoledne se vzdělávacím programem Lázeňských lesů Karlovy Vary. Účast jsme zajistili již na jaře letošního roku. Kdo je rychlý při vypsání dotací Karlovarského kraje, získá dotovanou dopravu. To znamená výlet autobusem zdarma a jako další bonus výukový program.

Děti se rozdělily na dvě skupiny-dle věku. Každá skupina měla program přizpůsobený svému věku.

Všichni zaslouží obrovskou pochvalu! Starší děti znaly odpovědi na položené otázky lektorky. Všechny děti statečně prošly několik kilometrů stezky a všechny děti zvládly celé dopoledne v přírodě.

Výborné oblečení a dobrá svačina je základ. Opět se potvrdilo, že neexistuje špatné počasí, ale pouze špatné oblečení a to díky vám funguje skvěle. Děkujeme za spolupráci. Foukalo, spadlo pár kapek, ale nakonec bylo v lese fajn a děti si užily pobyt na čerstvém vzduchu, odnesly si spoustu zážitků a nových informací, stejně jako my.