Úvod > > Akce MŠ > MDD

MDD

Oslava MDD se v letošním roce konala jinak než v předchozích letech. Vždy jsme chodili na stopovanou. Máme však ve školce mnoho malých dětí, tak byla oslava pojata jinak. Jednalo se nám o částečně propojení všech dětí v tento den. Každá třída měla připravené jiné herní prvky. Větší děti ve třídě Žabiček, nejprve plnily orientační hru s vyhledáváním obrázků.

Třída Rybiček, plnily různé úkoly a zároveň se dozvěděly i něco nového. Nejprve jsme  třídili poztrácená PET víčka do kyblíků podle barvy, dále stavěli sopku z písku a pozorovali, jak se písek sype z vrcholku dolů. Nechyběl ani slalom, který byl ztížen kolečkem s vodou. Úkolem dětí bylo dovést vodu tam i zpět, aby neukápla ani kapka ven. Také jsme sledovali, jaké předměty plavou na vodě a jaké se naopak potopí. Vše završila diskotéka na trávníku a zasloužená odměna.