Úvod > > Akce MŠ > Oslava dne MDD

Oslava dne MDD

Proč slavit MDD pouze 1. června? V naší školce se slavilo i dnes. Děti nadšeně přivítaly sponzorsky dar sourozenců Martina Švejdara a Zdeňka Švejdara ze Sedlečka. Skákací hrad do školky na celé dopoledne jako dárek pro děti. Moc děkujeme za půjčení, postavení hradu. Děti byly nadšené.

Také k nám dorazili koníci s p. Kubínovou a p. Šiplovou. Moc děkujeme za svezení dětí. Možnost si koně pohladit a sedět na něm, je pro každé dítě obrovský zážitek.

Každý den přichází do školky průměrně 40 dětí z naší vesnice i okolí. Děti chodí do školky rády, málo kdy někdo zapláče. Spíše ti nejmenší, když si zvykají. V květnu nám přišli další kamarádi a pláč jsme neslyšeli. Všichni zvládli první dny ve školce bez obtíží. To nám dělá opravdu radost. Také nás těší pochvala od rodičů a nadšené oči dětí.