Úvod > > Akce MŠ > Prázdniny a olympiáda

Prázdniny a olympiáda

Máme za sebou pololetní prázdniny. Protože byla vysoká nemocnost, mnoho dětí bylo se svými staršími sourozenci o prázdninách doma, sešlo se nás ve školce jen málo. Využili jsme toho a užili si klidný den se spoustou zábavy a plnění úkolů. Viz. fotogalerie

I ve škoce žijeme olympiádou. Větší děti vyráběli v pátek olympijský oheň a povídaly si o významu a symblech olympiády. Velkou odměnou byly následné reakce v dalším týdnu. Co jsem viděl-a, kdo již má medaili a komu jsem s taťkou fandil-a.

Držíme palečky našim sportovcůma v rámci našich sil a možností sportujeme. Ve třídě rybiček jsme v pondělí skákali jako skokani na lyžích, dělali "salta" a za odměnu jsme si vykroužili pastelkou medaili. S velkou slávou si všichni nesli medaili na krku domů.