Úvod > > Akce MŠ > Společný sportovní den se školkou v Šemnici

Společný sportovní den se školkou v Šemnici

Vyžili jsme posledních krásných dní roku 2010 a vydali jsme se na sportovní utkání s dětmi z MŠ Šemnice. Děti se moc těšily a na utkání se připravovaly.

Soutěžilo se v několika disciplínách - skok z místa do dálky, běh ve dvojicích, hod na cíl, závod v přenášení předmětů a tvoření daných tvarů. Všichni jsme se dobře bavili a měli jsme radost z našich úspěchů. Každý závodník byl odměněn medailí a sladkým lízátkem.

Na závěr jsme také malovali na chodník. Všechny kresby a výtvory byly pochváleny dětmi i pedagogy.

Náš výlet kazilo jen setkání s velmi nepříjemným řidičem autobusu. Tento pan řidič na nás velmi nevybíravým způsobem křičel, z jakého důvodu stojíme v zastávce, kde je bláto. Proč raději nestojíme ve vozovce. Tento pán by se měl asi vrátit do mateřské školy. Každé malé dítě v naší školce ví a zná, že vozovka je nebezpečné místo. Raději půjdeme do autobusu se špinavou botičkou, než ohrozit zdraví své či bezpečí řidiče vozidel, které kolem nás projíždí.

Vzhledem k suchému počasí posledních dní, v zastávce žádné bláto nebylo!