Úvod > > Akce MŠ > Sponzorský dar od společnosti EnerUm.a.s. pro Základní školu a mateřskou školu Kyselka

EnerUm.a.s. nás v letošním roce opět podpořila sponzorským darem v podobě velkého boxu s výtvarnými potřebami. Dalo by se říci, že je tento sponzorský čin již tradiční. Podobný sponzorský dar pro děti jsme obdrželi i v letech předchozích. Společnost s podnikatelským záměrem v naší obci nás spolu s vedením obce mile překvapila. Rodiče žáků z první třídy  základní školy ušetří za nákup některých výtvarných pomůcek a děti v mateřské škole využijí všechny darované výtvarné pomůcky při činnostech v MŠ.

Letos si opět v rámci vzdělávání dětí připomeneme možnost využití vodních zdrojů k výrobě elektrické energie.

Firmě EnerUm.a.s. patří náš dík.

Za ZŠ a MŠ Kyselka Bc. Blanka Zichová