Úvod > > Akce MŠ > Strašidelný rej

Strašidelný rej

V průběhu období strašidel to ve školce žije. Dnes, tedy ve čtvrtek jsme připravili pro děti strašidelný maškarní rej. Přešli kostlivci, upíři, čarodějnice, dýně byly mezi námi a nechyběla černá kočka. Soutěžili jsme, tancovali. Děti byly spokojené, zpocené a stále v pohybu. Vyzkoušeli jsme si provlékání obručí a naši šikovnost. Není nic jednoduchého spolupracovat ve skupině, něco si podávat a ještě se dalším kamarádem držet za ruce.

Abychom si odpočinuli napekla paní učitelka Eliášová a paní učitelka Zichová koláčky. Do připravených koláčků jsme napíchali námi vyrobené netopýry. Při stříhání papíru a namotávání drátku si každý odpočinul. Zbylé koláče děti snědly, zapily čajem a mohlo se začít řádit nanovo.

Musíme pochválit spolupráci s rodiči. Maminky, někde i tatínkové vzorně připravili masky a dětské úsměvy byly odměnou pro rodiče i pro paní učitelky.