Úvod > > Akce MŠ > Taneční akademie

Taneční akademie

Dne 13. 6. 2013 se konala v tělocvičně Základní školy v Kyselce taneční akademie. Vystupovali děti ZŠ a MŠ Kyselka. vystoupení bylo doprovázeno krátkým programem dětí z mateřinky. Za doprovodu paní učitelky Eliášové děti zazpívali o cestě do Afriky, s paní učitelkou Novotnou zpívali a zatancovali lidové tanečky. Předvedli jsme hudební vystoupení s hrou na flétnu. Hráli Karolínka, Tomášek, Matěj a Gábinka. Celé vystoupení bylo velmi pěkné, ale bohužel, se nás sešlo velmi málo.

Taneční čísla pod vedením paní Mirky Ryšavé vehnali některým divákům do očí slzy a jiným vyloudili úsměv na tváři. Děti byly ve svých kostýmech s křidélky kouzelné. Včelka Mája přilétla ze svého úlu a byla nádherná.

Slečny ze základní školy, dovedou svůj um prodat. Šaty které mají dodávají vystoupení pocit skutečně vysoké třídy. Jejich čísla, jsou na vysoké úrovni.