Úvod > > Akce MŠ > Vánoční besídka 2012

Vánoční besídka 2012

Vánoce se blíží, školka se na ně chystá také. Víme, že maminky na Vánoce nezapomínají, ale co kdyby? Připomněli jsme proto všem, že jsme moc šikovné děti a pozvaly své mamky, taťka, babičky, dědečky na vánoční besídku do školky.

Přípravy byly dlouhé, ale stálo to za to. Děti ze třídy Rybiček zatančily, postavily sněhuláka, pohrály si s Mrazíky na honěnou.

Děti ze třídy Žabiček zazpívaly koledy a zahrály pohádku „ O dvanácti měsících“. Byl to spíše muzikál, na hudbu a slova Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Pohádka je dlouhá 20 minut, ale děti bez jediné chybičky vše zazpívaly a zahrály. Jak už to v pohádkách bývá, vše dobře dopadlo a švarný junák našel svou milou. Dobro zvítězilo nad zlem.

Také jsme hráli na flétny. Děti rozdaly rodičům vlastnoručně vyrobené dárky. Na závěr besídky jsme si společně vyrobili vánoční svícny a mohlo se jít domů.

Co říci na závěr? Jednoduše - „Naše děti ve školce v Kyselce jsou nejšikovnější a všichni na ně můžeme být hrdí.“