Úvod > > Akce MŠ > Vánoční besídka pro rodiče

Vánoční besídka pro rodiče

Tradiční vánoční setkání s rodiči se uskutečnilo v prostorách mateřské školy 13. 12.  2016 v den svátku svaté Lucie. Protože tento den se v Švédsku slaví ve velkém, využili jsme tradice naší spřátelené školky a navodili atmosféru světly a děvčátky ustrojenými jako Lucie ve Švédsku.

Zpívali jsme koledy, nejmenší děti vše proložily tanečkem a největším vstupem, byla zpívaná pohádka autorů Svěrák, Uhlíř - „O Budulínkovi“.

Děti byly úžasné. Předvedly své dovednosti a některé rodiče dohnaly k slzám.

Měli jsme velkou radost, z účasti rodičů na tomto setkání. Podpořili nás nejenom rodiče dětí, ale i jejich prarodiče. Závěrečné tvoření a montování vánoční ozdoby, bylo jen vyvrcholením našeho setkání. Naše Mateřská škola Kyselka nakoupila již po třetí výrobek firmy Rautis – Poniklá, jako doplnění programu na vánoční besídku. Atmosféra ve školce a kreativita rodičů je neuvěřitelná. Tvoření hvězdy, všechny bavilo a přineslo jim krásné chvíle. Některé hvězdy tatínkové vzdali, ale myslíme, že to vůbec nevadí, protože vznikla naprosto originální díla. Všichni byli nadšení z možnosti obohatit svůj večer výrobou ozdoby.

Touto formou Vám všem děkujeme a přejeme krásné vánoční svátky.

Za MŠ Kyselka Blanka Zichová