Úvod > > Akce MŠ > Vánoční besídka pro seniory

Vánoční besídka pro seniory

Vánoční setkání seniorů obce Kyselka a Radošov probíhá každý rok v restauraci Na Špici v Radošově. Letošní rok se toto setkání uskutečnilo dne 12. 12. 2016. Pro děti z mateřské školky je to také velká událost. Vystoupení na této akci je vždy předpremiérou na vánoční vystoupení pro rodiče ve školce, které je vždy následující den ve školce. V letošním roce byla školková besídka 13. 12. na den svaté Lucie, což se také v naší besídce promítlo.

Celé vystoupení uvedla Adélka, všechny pěkně přivítala a představení mohlo začít. Děti Zpívaly svou letošní pohádku o Budulínkovi. Také zazpívaly několik koled a tancovaly s tanečním kroužkem Berušek. Představení se povedlo a na závěr děti rozdaly všem malý dáreček. Společně jsme všem popřáli krásné Vánoce a mnoho zdraví do nového roku.  Za své vystupování dostaly děti odměnu.