Úvod > > Akce MŠ > Vánoční nadílka ve školce

Vánoční nadílka ve školce

Vánoční nadílka ve školce byla opravdu bohatá. Podle informace jedné z maminek našich dětí se nedaleko nás rušila soukromá školka. Neváhali jsme, majitelku kontaktovali a přivezli auto plné hraček. Nejdříve jsme tedy byly nadšené, my učitelky. Dokoupili jsme sportovní náčiní, hokejky, lana a také stavebnice.

Dětem jsme ve čtvrtek ráno 11. 12. prozradili, že by možná mohl přijít Ježíšek. Nastalo čekání a těšení . Nejprve se však musela odučit hodina angličtiny. Děti byly natěšené, zpívaly koledy, volaly Ježíška. Zazvonil zvoneček a bylo to tady.

Pod stromečkem čekalo obrovské množství dárečků. Nadšení bylo čekané, ale velmi dojemné. Děti se na vše vrhly a už to nastalo. Byl to nádherný pocit z nadšení dětí.