Úvod > > Akce MŠ > Vánoční stromeček pro zvířátka

Vánoční stromeček pro zvířátka

V pátek 16.12. se konala již tradiční akce naší školky -Vánoční stromeček pro zvířátka. Bohužel nám nepřálo počasí. Tak ošklivě, jako v tomto školním roce na naši akci ještě nikdy nebylo. Pršelo a nechtělo přestat. Sešlo se asi 30 dětí a jejich rodiče. Celkem nás bylo asi 60. Byli jsme rádi i za takovouto účast, protože v jednu chvíli to vypadalo, že nás půjde jen velmi malá skupinka.

U školky napsali děti vzkaz Ježíškovi, který jsme umístili do igelitového sáčku. Ten jsme přivázali na balonky napuštěné heliem a poslali Ježíškovi. Pršelo a pršelo. Balonky nechtěly letět, ale nakonec se vydali na svou cestu za Ježíškem směrem k Radošovu.

Šli jsme se světýlky Kyselkou do lesa, cestou jsme si zazpívali koledy, vypustili ohňostroj a hlavně, hlavně jsme v lese nakrmili zvířátka. Přesto, že se nás sešlo méně než v jiných letech, hromada chleba a dobrot v lese byla větší než jindy. Za to dětem a jejich rodičům velmi děkujeme.

V kempu restaurace Na Špici nás čekal oheň, čaj na zahřátí a buřtíky. Všichni jsme si opekli buřtík a ochutnali jsme štrúdl od paní Petrilákové, vánočku od paní Ritichové a Zichové. Vše se snědlo a vypilo. Děti byly špinavé ale spokojené.

Děkujeme všem statečným rodičům, že vzali své děti i v tomto počasí na naši vánoční akci. Její příprava nás stojí mnoho sil a Vaše účast, je pro nás odměnou.