Úvod > > Akce MŠ > Vánoční stromeček pro zvířátka

Vánoční stromeček pro zvířátka

Tento večerní průvod spojený se zakrmením zvířátek v lese ke konal již po osmé. Naše velká školková akce se setkala s velkým úspěchem. Odhadem se nás sešlo 70. maminek, tatínků, babiček, tetiček a  dětiček.

U školky jsme ozdobili stromeček, pochutnali jsme si na perníčkách, které děti napekly a nazdobily. Zapálili a rozsvítili jsme si světýlka, na záda nasadili batůžky a vyrazili jsme do lesa. v lese jsme nasypali zvířátkům tvrdý chléb, rohlíky, jablíčka, mrkvičku a mnoho dalších dobrot. Zazpívali jsme si koledy a rozsvítili prskavky. Po nakrmení zvířátek jsme se vydali do Radošova do Hospůdky za lávkou, kde jsme si všichni opekli buřtíka. Čekal na nás teplý čaj z kuchyně MŠ, o který se postaraly paní kuchařky. Některé maminky napekly koláče, vánočku, štrúdl a to vše nám chutnalo.

Užili jsme si příjemný večer, plný nových krásných zážitků a skutků.