Úvod > > Akce MŠ > Výlet do bazénu

Výlet do bazénu

V úterý 17. 6. 2014 jsme se vypravili do bazénu v Karlových Varech. Dálkovým autobusem jsme přijeli na dolní nádraží a městskou dopravou ke KV Areně. Zde nás přivítala velmi milá příjemná paní recepční. Bylo jako vstoupení do jiného světa. Ochota, vstřícnost, nic není problém. Byli jsme jak Alenka v říši divů. Vše pokračovalo vstupem do bazénu. Lidé byli usměvaví, děti nikomu v bazénu nevadily. Plavčíci s úsměvem vítali smích a hluk, který jsme vydávali. Takže jsme hráli hry, řádili ve velkém bazénu a také na tobogánu.

Po plavání následovala cesta do MC Donaldu na happy meal. Vytiskli jsme si slevové kuponky, na každém happy mealu trošku ušetřili. Všichni si naplnili bříška. A jako když sundáš únavu z bazénu z jejich očí, začali řádit na místní prolézačce. Hračka, kterou obdrželi, je nadchla a smích, spokojenost nás provázeli i dále.

Vzhledem k časové závislosti na linkovém autobuse, jsme se již nevydávali na Meandr Ohře. Bylo by to časově náročné a autobus nečeká. Děti však byly spokojené, šťastné a všichni jsme si výlet užili. Vzhledem k ochotě a vstřícnosti personálu KV Areny uvažujeme o pravidelnějších návštěvách bazénu v příštím školním roce.