Úvod > > Akce MŠ > Výlet do Chomutova do Lesoparku

Výlet do Chomutova do Lesoparku

Plánování výletu v současném počasí je velmi náročné. Rozhodli jsme se vypravit do lesoparku déšť, nedéšť. Poslali jsme objednávku na počasí a světe div se, vyšlo to! Svítilo nám sluníčko. Snad jediný slunečný den v tomto roce a právě my máme výlet!

Vyrazili jsme s MŠ Šemnice na společný výlet, protože náklady na autobus jsou velmi vysoké. Maminky nám nabalily svačiny, paní kuchařky také a mohlo se vyrazit. V 8hodin jsme vyjeli z Kyselky a v 9hodin už jsme svačili na lavičce v lesoparku. Na sobě měly všechny děti MŠ Kyselka svítivé vestičky, takže se nemohl nikdo nikam zatoulat. Užili jsme si prolézačky, lanové centrum spoustu zvířátek a mláďátek. Nejvíce se nám líbil velbloud s mládětem, lachtani, medvědi, ptáci a vlastně všechno.

Nikomu se nic nestalo. V pořádku a plném počtu jsme se ve 13.15 hodin vrátili do školky na oběd plni nových zážitků.