Úvod > > Akce MŠ > Výlet do Krásna

Výlet do Krásna

Jako každý rok, jsme se vydali na výlet za panem Pohodou. Sluníčko se snažilo ukázat, nepršelo, dá se říci, že bylo ideální počasí na výletování. Autobus přijel včas. V 8 hodin jsme vyjeli  pro děti do MŠ v Šemnici. Cesta rychle utekla a my přijeli do Krásna do hornického muzea. Děti si prohlédly mašinky, auta, řídící stanici. Vše jsme si mohli vyzkoušet. Obrovský úspěch sklidila jízda mašinkou, hry ve vojenském autě i velká lokomotiva.

Divadlo bylo veselé, děti se dobře bavily. Odehrávalo se u rybníka, kde žabák dělal neplechu.  Vodník byl nešťastný, ale vše dobře skončilo.

Celkem bylo na výletě z naší školky 41. Jeli všichni zájemci, i ti nejmenší. Prostě všichni, každý, kdo přišel. Ze třídy Žabiček chyběl jen Roman, který je nemocný, ale příště si vše vynahradí.