Úvod > > Akce MŠ > Výlet na Kozodoj

Výlet na Kozodoj

Již po třetí jsme se vydali na biofarmu Kozodoj. Krajský úřad Karlovy Vary vypsal dotační tituly na autobus pro děti z Karlovarského kraje. Naší školce MŠ Kyselka- Pramínek, se podařilo rychle reagovat a autobus nás do Karlových Varů vezl zdarma. Pro nás tato dotace znamenala ušetřit 2 300,- Kč. Přizvali jsme MŠ Šemnice, aby se děti na výlet vydaly s námi. Přivítali to s nadšením a už se jelo.

Jako vstup na Kozodoj, jsme vybírali 60,- Kč. Rodiče nám přidali tvrdé pečivo a dobroty pro zvířátka. Na farmě jsme si pohladili koně, osli, krávu, ovce, kozy a lamy. Prohlédli jsme si domácí drůbež, prasata a velmi nás zaujal krocan. Počasí nám hrozilo, ale podařilo se nám rozehnat mraky a přestalo pršet. Výlet byl krásný a děti si vše užily.