Úvod > > Akce MŠ > Výlet na zámek Bečov

Výlet na zámek Bečov

S panem Pohodou na výlet? Ano. Jen příště teplejší počasí. Výlet se nám vydařil, ale byla strašná zima. Na červen teplota 5-10 C je opravdu málo.

Vydali jsme ze školky v počtu 31 dětí a tři naše paní učitelky. Přidali se k nám paní učitelky Bettan, Lena, Tine ze Švédska. Cestou do autobusu přistoupily děti ze školky v Šemnici. Autobus byl plný a my vyrazili.

Nejprve jsme si prohlídli jednu část bečevského zámku, pak následovala svačina, soutěže pana Pohody a výtvarná dílny. Malovalo se na sádrové odlitky. Štětec nám mrznul v ruce, ale zvládli jsme to.

Pohádka o Růžence se nám líbila. Jako Růženka byla vybrána naše Nelinka. Nepíchla se však o růži, ale o ježka. Vše dobře dopadlo a mohlo se vyrazit domů.

Do muzea hrnečků šla s hrnečky pouze paní učitelka, protože se musí přecházet rychlostní silnice a to je velmi nebezpečné. Naše hrnečky se jmény jsou v muzeu a můžeme se na podívat s rodiči.