Úvod > > Akce MŠ > Závěrečný výlet předškoláků

Závěrečný výlet předškoláků

V úterý 18. 6. 2013 jsme se vydali na výlet do Karlových Varů.Na programu jsme měli ochutnávání léčebných pramenů, s kombinací zmrzliny, oplatky a divadelního představení v Karlovarském městském divadle- Vítězslava Nezvala.

Vyrazili jsme linkovým autobusem z Kyselky v 7.45 hodin. Vystoupili jsme u na zastávce u Lidlu a pěšky se vydali do parku u Alžbětiných lázní. Zde jsme se nasvačili dobrůtek od maminky i od paní kuchařky. Napili jsme se a vyrazili na zmrzlinu. Každý si vybral jakou má rád. Zvítězila šmoulová a vanilková. Namočili jsme si ruce v kašně a šli procházkou na prameny. Jako první jsme ochutnali hadí pramen a následovali další.

Bylo velké teplo, ale vše jsme krásně zvládli. U Vřídla jsme se vyfotili, koupili jsme si oplatku a šli do divadla, kde nás čekalo představení  Hastrman Tatrman. Krásné přestavení s velkou výpravou kostýmní i hudební.  Divadlo bylo plné dětí a my vše sledovali z první řady na balkoně, odkud bylo krásně vidět.

Po představení na nás čekal autobus, který nám uhradí dotace z Karlovarského kraje.  Každý rok se na tento výlet vypravujeme v průběhu června a už teď se těšíme na rok příští.