Úvod >

Novější 1

Výlet na školní statek Cheb 4. 9. 2019

Třídní schůzky a den otevřených dveří

Vážení rodiče, zveme Vás na třídní schůzky, které se uskuteční dne 17. 9. 2019 v MŠ Kyselka PROGRAM: - seznámení s personálem MŠ - organizace školního roku - informace školní jídelny a mnoho dalšího Těší se na vás pracovní skupiny MŠ Kyselka Po ukončení třídních schůzek následuje den otevřených dveří. Společně si na zahradě MŠ Kyselka opečeme buřtíky a věříme, že strávíme všichni příjemné odpoledne.

Co potřebuji do MŠ

Rozhodnutí o přijetí

Rozhodnutí o přejetí 2019/2020

29. 5. 2019

Vážení rodiče, po dohodě s vedením ZŠ oznamujeme, že Mateřská škola Kyselka bude 29. 5. 2019 v provozu. Nepůjde elektřina, z tohoto důvodu bude upraven jídelníček. O tom jak, vás budeme informovat. Provoz bude zkrácen do 15.30 hodin. Budeme se Vás individuálně dotazovat, zda vaše dítě bude tento den v MŠ, abychom zjistili počet dětí a zajistili provoz.Děkujeme za pochopení a omlouváme se za dnešní komplikace

UZAVŘENÍ MŠ KYSELKA V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

MŠ Kyselka bude v provozu do 12. 7. 2019. MŠ Kyselka se otevře 19. 8. 2019. Provoz školky bude od 6 hodin do 16 hodin.

Zápis dětí do mateřské školy v Kyselce - Pramínek

Datum konání: 14. 5. 2019