Úvod > > Nový školní rok 2020/2021

Nový školní rok 2020/2021

1. 9. otvíráme školku. Provoz MŠ 6:00 - 17:00 hodin.
    Příchod dětí je stále do 8 hodin ráno. Pozdější příchod výjimečně po individuální domluvě.
Děti s infekčním, respiračním onemocněním, jako je rýma a kašel, nebudou do školky přijímány.
Každé dítě bude mít v sáčku jednu roušku, pro případ podezření na onemocnění COVID.
Co do školky - náhradní oblečení, bačkorky. Prosíme všechno oblečení označte iniciály, značkou a podobně. Budeme hodně času trávit venku, nezapomeňte vhodné oblečení na pobyt venku.
Na odpočinek - nejmenší děti pyžamko.
Zoubky si zatím s ohledem na provoz a COVID čistit nebudeme. Kapesníky a vlhčené ubrousky budeme vybírat až po ukončení rekonstrukce MŠ.
Děti po příchodu do šatny v tělocvičně převezmou učitelky a odvedou dále. Pokud některé dítě potřebuje jít s maminkou, umožníme tuto skutečnost.
Děti si budou vybírat nové značky - měníme šatny a je potřeba některé značky vyměnit.
Odpoledne si rodiče s dětmi dojdou do šaten pro věci, budou moci zkontrolovat, co děti potřebují vyměnit a podobně.
Platby za školku odložte až na příští týden. Dlužné částky za školné z léta budeme vybírat také až následující týden.
Školné je 350,- Kč měsíčně. Platby na účet, nebo v hotovosti.
Chystáme třídní schůzky, ale až po dokončení rekonstrukce školky.
Děti jsou rozděleny do tříd podle věku.
Seznamy budou vyvěšeny ve vstupní šatně tělocvičny. S ohledem na GDPR je zde nebudeme zveřejňovat.
Obědy plaťte na účet školní jídelny, případně v hotovosti vedoucí školní jídelny. Jeden den stravy v MŠ je zpoplatněn částkou 32,- KČ. Děti s odkladem školní docházky hradí částku 38,- KČ. Obědy jsou hrazeny dopředu.