Úvod > > Školička v přírodě - Mariánská

Školička v přírodě - Mariánská

Téma školičky - Dozvíte se J

Nástup v pondělí 11. 3. 2018.

Pojedeme na chatu Lesanku na Mariánské jako v předchozích letech. Prostředí známe. Jsme si jistí, že budou děti v čistém, pěkném, bezpečném prostředí. Bude o nás postaráno. Máme vždy výbornou stravu. Zajištěn pitný režim.

Cena do 2000,- Kč - upřesníme

Odjíždíme v pondělí 11. 3. 2018 v 8:30hodin od školky v Kyselce autobusem, který bude uhrazen ze SRPDŠ stejně jako v minulých letech. Na školku v přírodě jsme přizvali první a druhou třídu ZŠ a jejich dozor. O náklady na autobus se podělíme.

V pátek 15. 3. 2018 odjíždíme autobusem z chaty Lesanka cca ve 14 hodin. U MŠ Kyselka budeme kolem 14.45 hodin. Pokud nestihnete vyzvednout své děti, počkají na Vás ve školce s paní učitelkou.

Strava je zajištěna 5x denně (snídaně, 2x svačina, večeře) po celý den mají děti zajištěn pitný režim.

Ubytování máme na 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. (sprchový kout, umyvadlo, záchod)

Děti se každý večer osprchují. Nezapomeňte přibalit osušku

Svěřujete děti do našich rukou. Jako pedagogický dozor jede s Vašimi dětmi paní učitelka Zichová a Eliášová. O Vaše děti budeme pečovat pouze my.

Tato školka v přírodě je již dvanáctou školkou v přírodě pod naším vedením.

Děkujeme Blanka Zichová a Kateřina Eliášová

Zájemci hlaste se v MŠ.