Úvod > > Třídní schůzky 2020

Třídní schůzky 2020

Vážení rodiče, vzhledem k nouzovému stavu v ČR, kdy máme různá omezení, se i my musíme přizpůsobit.

Na úterý 13. 10. 2020 jsme měli naplánované třídní schůzky, den otevřených dveří a společné odpoledne na zahradě MŠ.
Bohužel, díky omezení, které všichni známe, se nás nesmí ani na zahradě MŠ sejít více než dvacet osob. Třídní schůzky ve formě, kterou znáte, nebudou. Chtěla jsem vám osobně představit nové pracovníky Mateřské školy Kyselka.

V úterý 13. 10 vám budeme ve školce od 15 do 17 hodin k dispozici. Pokud máte jakékoliv dotazy, ty vám v tomto čase v MŠ zodpovíme.

Po individuální domluvě jsme vám k dispozici i kdykoliv jindy.

Další informace:

1. třída MŠ třída Rybiček – nejvíce zde najdete třídní učitelku Michaelu Lafatovou a paní učitelku Petru Vodenkovou. Jako asistent je ve třídě paní Jarmila Hirschauová.
  2. třída – třída Želviček – nejvíce zde najdete třídní učitelku Blanku Zichovou a paní učitelku Naděždu Šiplovou. Jako asistentku paní Lenku Vandákovou.
  3. třída – třída Žabiček – předškoláci zde je třídní paní učitelka Kateřina Eliášová a paní učitelka Anna Mullerová.

Učitelky se však částečně střídají ve všech třídách, aby na nás všechny byly děti zvyklé, neměly problém s přechodem v dalších letech do nové třídy. Pokud se nebudeme střídat budou děti ve všech třídách o některé činnosti ochuzené, a to my nechceme. Chceme děti rozvíjet a předávat jim ze svých dovedností to nejlepšíco umíme.
Školní řád – potřebujeme vás seznámit se školním řádem, který je závazný pro vás i pro nás. Školní řád je vyvěšený na nástěnce ve vstupním prostoru Mateřské školy Kyselka, také je zveřejněný na webu ZŠ a MŠ Kyselka.
Školné můžete platit v hotovosti v MŠ, dostanete potvrzení o platbě. Školné také můžete platit na účet 27-4782440227/0100 v částce 350,- Kč, každé dítě má svůj VS, nebo je nutné napsat jméno dítěte – paní ekonomka, všechny jménem nezná.

Každý přinese do MŠ balení papírových kapesníků, balení vlhčených ubrousků.
Holčičky si přinesou do školky hřeben. Češeme je po odpočinku.
Kdo si přinesl pastu a kartáček – odnese opět domů.
Děkujeme
Oblečení – vybavte své děti do školky vhodným oblečením na ven, přineste nám gumovky, věci na převlečení do MŠ. S ohledem na COVID a omezení, si děti do pololetí školního roku v MŠ zoubky čistit nebudou. Děkujeme za pochopení

Ve středu chodí třída Zabiček a Želviček cvičit do tělocvičny. Všichni potřebují bačkory s pevnou patou –Děti nemohou mít Crocs, pantofle a podobně.
Potřebujeme od vás v týdnu od 12. 10-16. 10. podpis, že jste všichni seznámeni se školním řádem.
Potřebujeme od všech - Souhlas s focením a zveřejňováním fotografií. Kdo nebude souhlasit, nebudeme jeho dítě na facebooku zveřejňovat. Jedná se o fotografie převážně v uzavřené skupině. Jen málo na webu ZŠ a MŠ Kyselka.
Školka v přírodě na chatě Lesanka – zájemci se nahlásí ve školce.Termín 8. 2- 12. 2. 2021 – snad se uskuteční.

Další akce jako Strašidlení – společné odpoledne v MŠ a další se uskuteční podle vládních nařízení.

Provoz třídy Žabiček

Děti se do 7. 30 hodin scházejí ve školce. V 7. 30 hodin odchází s učitelkou do šatny a společně přecházejí do třídy v tělocvičně.Na oběd se děti vrací do školky. Ve 12 hodin odchod do budovy tělocvičny.
Do školky se vrací děti na odpolední svačinu. Ve 14 hodin jsou zpět ve škole. Je to v době, kdy jsou mladší kamarádi ve školce odpočinutí.
Pokud půjde někdo domů před 14 hodinou, informujte nás o tom, vezmeme věci s sebou do třídy v tělocvičně.