Žákovská knížka
Drobečková navigace

Úvod > > 1. třída - informace

1. třída - informaceVážení rodiče,

blíží se první školní den a tak přicházíme s informacemi. 
Pomůcky - nakupte prosím jen věci pro osobní potřebu - přezůvky, cvičební úbor (kraťasy, tričko, sportovní obuv s bílou podrážkou do tělocvičny, jakékoliv sportovní boty na ven), aktovku, penál, ve kterém bude tužka č. 1, pastelky, guma. Můžou být fixy. Když využijete trojhranný program, bude to skvělé (trojboké tužky a pastelky). Desky na sešity a učebnice zvažte, nejsou nutné a jsou dost těžké. Vše ostatní dostanou děti ve škole.
1. září budou děti ve škole jen první vyučovací hodinu, rodiče a příbuzní můžou děti doprovodit do jejich tříd.  V tento den můžete přihlásit své dítě do školní družiny a na obědy do školní jídelny. 
O testování a hygienických podmínkách vás budeme ještě informovat v dalším článku.

Pokud máte jakékoliv dotazy volejte na tel. číslo: 727 887 181 nebo pište na mail: o.sevcikova@zskyselka.cz.

Mgr. Olga Ševčíková, ředitelka školy