Úvod > > Halloween-2018

Halloween-2018

Žáci devátého ročníku uspořádali pro své mladší spolužáky školní Halloveen.

Barevné plakáty, které byly rozvěšeny po celé škole již několik dní před chystaným dnem ,,D", informovaly všechny žáky o chystané akci. Škola se již od časných ranních hodin začala zaplňovat děsivými stvořeními pochybného původu. Kdo se nestačil vyšperkovat doma, mohl se nalíčit a převléci v průběhu první vyučovací hodiny.

V každé třídě druhého stupně bylo připraveno několik soutěží, kterými si jednotlivé ročníky druhého stupně prošly a za jejich zdárné splnění si vybojovaly sladké odměny.

Aby nebyli ošizeni ani ti nejmenší, rozhodla se strašidla z devátého ročníku navštívit první stupeň, kde dětem vyprávěla strašidelnou historku o školním dědkovi, který bydlí v kotelně a bere si zlobivé děti s sebou.

Na závěr halloweenského dne se druhý stupeň přesunul do venkovní učebny, kde se uskutečnilo dlabání dýní a vyhodnocení celého dne.

Soutěže:

• skákání v pytli
  • hádání a kreslení po slepu
  • co víme o Halloweenu
  • chození se zavázanýma nohama
  • karaoke
  • hledání pokladu v areálu školy
  • dlabání dýní

Výsledky:

• 1. místo 6. ročník
  • 2. místo 7. ročník
  • 3. místo 8. ročník