Úvod >

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU - INFORMACE

Informace zde

žádost o přijetí a žádost o OŠD

Zvládneme to

Vážení rodiče, příbuzní, přátelé, děti…po uplynulém týdnu a půl máme pro vás pár postřehů k domácí výuce.
Každé dítě to má trošku jinak, ale je potřeba se učit pravidelně každý den přibližně dvě hodiny denně (prvňáci kratší dobu, osmáci zase můžou déle).
Učení by měly děti zvládnout samostatně jen s malou dopomocí, přibližně stejně, jako dříve domácí úkoly.
Pokud narazíte na něco, co dítě nezvládá, dejte vědět své učitelce, svému učiteli. Budeme rádi za zpětnou vazbu. Stejně tak pokud by děti nad učením trávily každý den neúměrně hodně času.
Nové učivo dáváme jen z těch předmětů a v těch ročnících, kde odhadujeme, že to děti zvládnou. Jinak vybíráme úkoly hlavně k procvičování toho, co se děti učily už ve škole.
Přednost před učením má rodinná pohoda, zajištění potřeb vašich rodin, práce, do které někteří chodíte. Všem je nám jasné, že po návratu do školy budeme muset nastavit takový systém výuky, abychom to vše zvládli….. a my to společně zvládneme, o tom nepochybujeme. ????
Napište nám, jak to zvládáte.

Ztráty a nálezy - lyžařský kurz 2020

Hledá se majitel těchto věcí, které zůstaly po našem lyžařském výcviku na Mariánské. V případě, že poznáváte něco co je Vaše, volejte, piště. Věci jsou uschované ve škole.

89450027_278732413111464_3368920622691254272_n.jpg IMG_20200316_115926[2].jpgIMG_20200316_115856.jpgIMG_20200316_115811.jpg

IMG_20200316_115840.jpgIMG_20200313_104608.jpg

Materiál k výuce

Na našich stránkách můžete nově najít  ZDE materiál k výuce pro žáky v období studijního volna. Bude zde Materiál se bude postupně doplňovat.

Nařízení vlády - zavřené školy

Dne 10 .3. 2020 z důvodu zabránění šíření nemoci COVID-19 způsobené koronavirem přijalo Ministerstvo zdravotnictví mimořádné opatření v podobě uzavření základních, středních, vyšších odborných škol a osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole od 11. 3. 2020. Opatření se týká i školní družiny.

Dětem se budeme snažit předat učivo k opakování a později i nové učivo tak, aby co nejméně zameškaly. Odkazy na procvičování jsou v sekci UČIVO. Využijeme i možnost komunikovat mailem či přes sociální sítě.

OČR - zákonní zástupci dětí mladších 10 let mají možnost čerpat ošetřování člena rodina z důvodu uzavření školy. Pokud budete potřebovat potvrzení, volejte na tel. číslo 727 887 181.

Koronavir - COVID 19

Aktuální informace k opatřením a prevenci - Koronavir - COVID 19
Bedlivě sledujeme současné dění, doporučení KHS a MŠMT a vyvozujeme opatření pro naše žáky a zaměstnance školy. Po ukončených jarních prázdninách je pro nás zejména důležité, zda byl někdo na dovolené v rizikové oblasti. Zatím se to nepotvrdilo, všichni, kteří byli v cizině, byli v oblastech, které nepatří mezi rizikové. Přesto jsme konzultovali s Krajskou hygienickou stanicí a potvrdili nám, že žáci i zaměstnanci mohou do školy, i když byli například v Itálii (mimo čtyři rizikové oblasti). V současné době je základ vést děti k dodržování hygieny, k pečlivému mytí rukou a používání jednorázových papírových kapesníčků, které po jednom použití vyhodí. Prosíme vás, zákonné zástupce, abyste při projevech virového onemocnění (kašel, rýma, teplota) situaci nepodcenili a děti nechali v domácím léčení. Každý prožívá virové onemocnění jinak a i když pro jednoho je rýma banální a výrazně s ní nemá problém, jiný žák, který ji může chytit, může mít mnohem horší průběh onemocnění. Víc udělat nemůžeme, nepodceňujme situaci a zároveň nepropadejme panice. Těšme se na jaro.

Zápis do 1. ročníku

Datum konání: 1. 4. 2020

Dne 1.4 a 16.4.2020 se uskuteční zápis do 1. ročníku. Zápis bude vždy od 14:30 do 17:00.

ZŠ a MŠ Kyselka.

Veselé Vánoce

Datum konání: 21. 12. 2019 - 5. 1. 2020

přání zš.png

SOUTĚŽ - nové logo školy prodloužena

Soutěž o nové logo školy byla prodloužena do 31.1.2020

LOGO školy.png

Vánoční trhy 2019

Datum konání: 7. 12. 2019

Tradiční akce pro místní občany v areálu základní školy. Před budovou školy bude probíhat doprovodný program na pódiu a bude zde zajištěno bohaté občerstvení. V učebnách školy bude zřízeno tržiště s výrobky dětí ZŠ a MŠ. Novinkou zde bude vánoční fotokoutek. Těšíme se na Vaši návštěvu !

VANOCNI TRHY 2019.jpg